Translate

Jak się ubrać na uroczystość?

Maj to czas I komunii, często jesteśmy zapraszani, jako ciocie, babcie, przyjaciółki rodziny. Moja dzisiejsza stylizacja jest podpowiedzią jak możemy ubrać się na przyjęcie komunijne, ale jako zwykły gość, możemy też trochę pofantazjować, ubrać się elegancko, ale z lekkim pazurem. Wczoraj właśnie byłam na komunii w rodzinie i tak się ubrałam, odważniejsze osoby mogą wybrać kolorowe rajstopy, bardziej zachowawczo będzie oczywiście z cielistymi. W tym wypadku spójny kolor nóg i butów nieco je wydłuża. Fajnie też wyglądałyby rajstopy czerwone, fioletowe czy białe, albo koronkowe beżowe lub czarne. 

Moja stylizacja

Sukienka żakietowa zapinana na guziki, świetnie sprawdzi się na wszelkie oficjalne imprezy, lubię fuksjowy kolor, więc wybór był oczywisty, cała stylizacja oparta jest o różne odcienie różu. Chciałam stworzyć total look.

Tę sukienkę prezentowałam Wam już w tamtym roku, ale przeszła pewną metamorfozę, w wersji zakupionej miała w pasie wszytą gumkę, przez co, nie układała się dobrze, więc pani krawcowa dopasowała ją lekko na mnie i usunęła gumkę, teraz wygląda o wiele lepiej.

fot. Sylwan

Komentarze

  1. Pięknie wyglądasz w tym różu :) Moja wnuczka ma dopiero w czerwcu, będę musiała wybrać się na zakupy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Elegancko, stosownie do okoliczności, ale z pazurkiem i fantazją!
    No i wyglądasz w całości świetnie Marzenka! Bardzo zgrabnie:))

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams