Translate

O mnie w mediach

Każdy z nas lubi , kiedy jego praca jest doceniona. Prowadzenie bloga, pisanie postów, przybliżanie czytelnikom własnego świata, poświęcanie własnego czasu, pomimo pasji jest też pracą.
Tym bardziej cieszy fakt, gdy dostrzegają nas inni i chcą nas przedstawić.
Dlatego pomyślałam sobie, że zrobię osobną stronę, gdzie będę wrzucała krótkie fragmenty wywiadów, linki do autorów tekstu, oraz zdjęcia z publikacji w prasie.
Zacznę od końca, czyli tu będę najnowsze, a na końcu postu najstarsze materiały.

9 marca 2023 roku ukazał się wywiad ze mną w czasopiśmie "Chwila dla Ciebie". Ów wywiad jest na 40 stronie. Zapraszam do lektury :)31 sierpnia 2020 zostałam zaproszona do TVP2 do programu "Bądźmy Razem Studio Lato", w tym programie zaproszona zostałam z Ireneuszem Korzeniewskim (Stylmen.pl), a rozmawialiśmy o blogach. 31 sierpnia jest Dzień Blogera. Całe wydarzenie opisałam w poście tu, a jeśli ktoś przegapił, a chciałby obejrzeć tu jest link do programu.
W grudniu 2018 roku byłam zaproszona do udziału nakręcenia programu o influencerach, przez stację Discovery Canal+ "Zawód Influencer", wraz ze mną była zaproszona Ela Hubner oraz Magdalena Harasek Jakubiec, emisja tego programu, a konkretnie 3 odcinka odbyła się w lutym 2019. Niestety nie ma nagranego filmiku z tego programu, jedynie dwa zdjęcia z zapowiedzi. 
Nagranie odbyło się w mieszkaniu Eli w Warszawie.10 kwietnia 2018 roku ukazał się wywiad w naszym tygodniku "Wspólnota Puławska". Wywiad przeprowadziła ze mną Redaktor prowadząca pani Marta Pietroń


Na portalu Wspólnota.24 ukazało się ogłoszenie, promujące spotkanie ze mną


Moda nie zna metryki – wywiad z Marzenną Anną Walczakto wywiad jaki przeprowadziła ze mną Sylwia Cegieła z portalu Kulturalne Rozmowy ,miało to miejsce w 2016 r.
Tym razem do rozmowy zaprosiłam blogerkę modową Babooshka Style. Kobietę 50+, która – za namową swojej koleżanki – w wieku dojrzałym postanowiła zostać blogerką. Z pasją i wielkim zaangażowaniem zajmuje się modą, stylizacjami. Bywa na pokazach mody. Poznaje ten ciekawy świat od kuchni i udowadnia, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można to osiągnąć i że ograniczenia istnieją jedynie w naszych głowach.


Następnie zostałam przedstawiona Stylissima wraz z innymi blogerami w konkursie Galerii Krakowskiej, przyłapani na modzie, któremu to Stylissima patronuje. 

Beata Podlasek przedstawiła mnie na swoim blogu Jestem bo mogę
Moje poszukiwania pięknych, ciekawych, odważnych kobiet po raz kolejny zakończyły się sukcesem :-)Tym razem odkryłam fantastyczny blog, którego autorka pokazuje jak piękna może być dojrzałość. Istnienie tego rodzaju blogów, potwierdza moje przekonanie, 

Następna była Jaga, u niej na blogu w fashion50plus, pojawiłam się w jej wirtualnym klubie 50 plus.
Za zgodą Jagi fragment, na więcej zapraszam na jej blog, 
Kobiety 50plus, które zmieniają stereotypy
Oto Marzena, nowo upieczona 50plus i kilka stylizacji, które publikuję oczywiście za jej zgodą. Marzena także prowadzi bloga i ma coś, czego jej bardzo zazdroszczę – tatuaże.


Na blogu  Niewidzialna kobieta i życie" w sierpniu 2014 roku napisała o mnie Grażynka
http://niewidzialnakobietaizycie.blogspot.com/2014/07/stylistyka-stylizacji.html


Drugi wywiad przeprowadziła ze mną na żywo Agnieszka Smreczyńska-Gąbka na spotkaniu 
"Lublin XXL Uwierz w Siebie", było to w 2014 r.


Pierwszy wywiad przeprowadziło ze mną nieistniejące już FashionWall, nie skopiowałam, 
nie zapisałam tego nigdzie, a szkoda.

Komentarze

  1. Fantastyczne jest to pierwsze zdjęcie. Pełen profesjonalizm :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozkręcasz się, oby do przodu! Jesteś inspiracją dla nie jednej blogerki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Też jestem zachwycona tym pierwszym zdjęciem :) Super :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams