Translate

Concept Store Modivo/eobuwie.pl - Panele Eksperckie

 Zapraszam Was na obszerny post, rozsiądźcie się wygodnie, bo  tekstu i zdjęć będzie dużo.

Od jakieś czasu, a dokładnie od 3 miesięcy mam przyjemność brać udział w panelach eksperckich organizowanych przez Concept Store Modivo/eobuwie.pl. Wraz z moją koleżanką Emilią Wróbel, która również jak ja, jest blogerką fashion oraz stylistką, jesteśmy zapraszane na te spotkania.

Dziękuję bardzo organizatorom za zaproszenia.

Pierwsze spotkanie, na jakim byłam w tym roku, 14 marca było pod hasłem - Power Dressing Włoski. 

Power Dressing ma za zadanie dostarczyć klientkom, influencerkom, dziennikarkom pogłębioną wiedzę o modzie, by ich inspirować w wyborach stylizacyjnych. Omawiana była moda i trendy włoskie wg idei włoskiego życia - La Dolce Vita oraz oparta na niej filozofia włoskiej mody, którą można znaleźć w Modivo, znajdziemy tu: Coccinelle, Twinset, Elisabetta Franchi, Love Moschino, LiuJo, Marella, Weekend Max Mara, Max Mara Leisure, oraz Versace Jeans Couture.
Gościem specjalnym była Joanna Horodyńska, a także przedstawicielki marek Weekend Max Mara oraz brand managerka marki Elisabetta Franchi. Rozmowy dotyczyły włoskiego tygodnia mody na Fashion Week w Mediolanie oraz podejścia włoszek do mody. Dowiedziałam się dużo ciekawych smaczków na temat włoskiego Fashion Week. Mediolan jest więc na liście mojego chciejstwa.


fot. Modivo


fot. Modivo

fot. ModivoNie zabrakło też wspaniałego poczęstunku


Power Dressing Denim
Drugie spotkanie  na początku kwietnia, poświęcone było jeansowi, denimowi, jego historii oraz pielęgnacji. Dowiedziałam się dużo fajnych ciekawostek, o których napisałam w poście o jeansie (tu). Gościem specjalnym była Maja Sablewska oraz Ewelina Rydzyńska, która na trzeciej części spotkania poprowadziła warsztaty stylizacyjne. Duża garść wiedzy, przemiłe spotkanie, w kuluarach można było porozmawiać z przedstawicielkami firmy Lee i Wrangler.

fot. Modivo
fot. Modivo


Prosto ze szlaku
Trzeci panel odbył się również w kwietniu, a poświęcony był ludziom gór, oraz ubiorom dedykowanym wyprawom w góry, wśród zaproszonych gości był himalaista Ryszard Pawłowski, oraz Gosia Jachacz-Łopata i Robert Nowakowski. Przegląd ubrań i butów outdoorowych przybliżyli nam Piotr Mika, Marcin Bugajski oraz Adam Balion. Prowadzący panele  Krzysztof Jankowski, Piotr Drożdż oraz Piotr Mika, również ciekawie wprowadzali nas do rozmowy i dyskusji. Z przyjemnością słuchałam opowieści o wyprawach. Dowiedziałam się też dużo na temat różnic w obuwiu przeznaczonym na sporty wyczynowe i wyprawy górskie.Po następnych eventach będę pisała na bierząco, nie będę ich grupowała, bo materiału dużo, szkoda,
o czymś zapomnieć i nie podzielić się z Wami garścią wiedzy i smaczków.Komentarze

  1. Super, że spełniasz swoje marzenia i pasja staje się Twoim życiem!
    Ciekawe doświadczenie i fajna przygoda!
    Rozwijaj się tak dalej Marzenka!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams