Translate

"Kobiety o kobietach - cała prawda o płci pięknej" - premiera książki Ilony AdamskiejW zeszły czwartek odbyła się II edycja plebiscytu Prestiżowy Produkt Roku, było to wydarzenie połączone z medialną premierą książki Ilony Adamskiej "Kobiety o kobietach, cala prawda o płci pięknej".
Miałam zaproszenie na to wydarzenie jako patronat medialny, moje logo jest na zaproszeniu i na ściankach, ale z przyczyn ode mnie nie zależnych, nie mogłam na to wydarzenie pojechać. Bardzo żałuję, bo wiem, jak takie spotkania wyglądają kiedy bierze się za nie Ilona Adamska. W grudniu byłam na Gali i pisałam Wam o tym. Ilona jest niesamowita, to kobieta petarda, warto brać z niej przykład.


Tym razem spotkanie odbyło się w warszawskim  klubie Loft 44, na który przybyło blisko 300 osób, ze świata kultury, sportu.
Książka Ilony Adamskiej przedstawia ponad 80 kobiet, które udzieliły jej wywiadu, opowiadają o swoim życiu, o tym w jaki sposób osiągnęły sukces. Kobiety, które znamy, które żyją obok nas.

Kobiety są silne, dużo mogą i z moich obserwacji wynika, że im się chce brać lejce swego życia we własne ręce. Znam bardzo wiele kobiet, które prowadzą swoje firmy i łączą obowiązki matki, żony i przedsiębiorcy ze znakomitym skutkiem. Kobiety dużo mogą, kształcą się, rozwijają swoje pasje, działają.

Fotorelację przedstawię dzięki uprzejmości Ilony Adamskiej, autorami zdjęć są Paweł Wodzyński, Piotr Wroniewicz, Katarzyna GołębskaNiektóre panie zostały nagrodzone statuetkami Kobiecy Laur, za inspirowanie innych kobiet byciem wzorem przedsiębiorczości. Wydawnictwo I.D. Media przekazało pieniądze ze sprzedaż biletów  warszawskiemu  Domowi Samotnej Matki i Dziecka "Nazaret", akcję wsparły również firmy Sylveco, Canon Polska, Chantal, Eblis, które przekazały kosmetyki, ubrania i upominki dla mam
i maluchów.


Wśród gości znalazły się: Joanna Brodzik, Anna Korcz, Monika Zamachowska, Agnieszka Rylik, Maria Niklińska, Katarzyna Pakosińska, Anna Bosak, Katarzyna Miller, Ryszard Rembiszewski, Jarosław Jakimowicz z żoną.

Na zaproszeniu była informacja iż obowiązuje dress code "Koktajowy", co wróżyło miłym wieczorem przy poczęstunku, o który zadbały firmy: Armrit Oriental Foot, Dietering.com. Caffe Grano, Le Barbatelle Italian Wine Selection oraz Pracownia Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat.

Po części oficjalnej odbył się konkurs, w którym do wygrania były kosmetyki, książki, vouchery do kliniki medycyny estetycznej, weekendowe wyjazdy do hoteli w Świeradowie Zdroju i Szklarskiej Porębie oraz weekend samochodami Mazda 3 i Ford Edge. Sponsorem głównym wydarzenia byli: Amrit Oriental Foot, Bema Motors i Welmax.
Żałuję, że nie mogłam być, ale Ilona szykuje następne spotkanie w czerwcu, Pierwszy Ogólnopolski Kongres - Kobiety o Kobietach, jeszcze nie jest znana dokładna data, znane jest miejsce też klub Loft 44 i powiem, że już się na ten kongres wybieram.

Zapraszam Was, warto brać udział w takich kongresach, galach, spotkaniach, nawiązuje się nowe znajomości, dzieli się dobrem i doświadczeniem z innymi kobietami. Naprawdę warto.

Komentarze

 1. Coś fantastycznego :) )))) Kobiety powinny się wspierać w każdy możliwy sposób :) ))))
  Kisses - Margot :) )))

  OdpowiedzUsuń
 2. Światowa dziewczyna z Ciebie Marzenko! Brawo!
  Tyle pięknych, eleganckich kobiet w jednym miejscu.
  Pozdrawiam Cię cieplutko.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams