Translate

Desigual - torba - plecak

Tym razem pokażę Wam fajną torbę, która jest jednocześnie plecakiem. Można nosić ją w ręku, na jedno ramie lub całkiem na plecach. Bardzo mi się spodobała przez swoją oryginalność i mimo iż mam już sporą kolekcje torebek, musiałam ją kupić.Pokaże też Wam moją szkołę. Liceum Plastyczne w Nałęczowie. Mam do tej szkoły olbrzymi sentyment, mimo iż minęło już ponad 40 lat, kiedy do niej chodziłam. Szkoła nadal stoi, zyskała nowy wygląd dzięki wymianie okien i remontowi. Szkoła o tyle jest ciekawa iż jest to budynek w kształcie litery E, ma więc bardzo długi korytarz biegnący wzdłuż całej szkoły i boczne skrzydła, w których poza salami lekcyjnymi są pracownie.
Za moich czasów nie było tylu kierunków co teraz, wtedy było zabawkarstow, wiklina i meble artystyczne, ale szkoła podąża za nowymi zawodami.


Między pierwszym i drugim skrzydłem jest patio, ogród, z amorkiem i ławkami. Te ławki są takie same jak w moich czasach, przemalowywaliśmy je  w czynie społecznym.Za mną są okna korytarza, przygotuj się na moją sentymentalną podróż, zdjęć będzie więcej niż zwykle.A tak prezentuje się obecnie amorek
W tym budnyku za mną, był sklep spożywczy, na długiej przerwie lecieliśmy tam po długie paluchy (rodzaj bułki) i przeważnie kefir.
Nałęczów ma willową zabudowę utrzymaną w jednym stylu.
Torba - Desigual
Bluza - Tommy Hilfiger
Spodnie - Esmara
Buty - Xti
Komentarze

 1. Fajny sentymentalny spacer:))świetne zdjęcia:)))torba bardzo ciekawa i niezwykła:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Reniu, masz rację, szczególnie jesienią wracam myślami to rozpczęcia nauki w tej szkole. To była moja wielka życiowa zmiana, z dala od rodziny, w internacie, wejście w dorosłość. A torba musiała być moja, od pierwszego wejrzenia

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, pozdrawiam, cieszę się, że nie tylko mnie się spodobała

   Usuń
 3. Fajna, sentymentalna wycieczka...
  Stylówka świetna!
  A torba naprawdę ciekawa! No i doskonale podbija całość!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Torba gra pierwsze skrzypce, trudno jej nie zauważyć

   Usuń
 4. Świetna torba i stylizacja, a szkołę też lubię powspominać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams