Translate

Gdzie wybrać się na wakacje ? - Anglia jakiej nie znacie

Niedawno przedstawiałam cudowny kawałek południa Anglii, tego rejonu, którego nie znacie. Dziś zasypię Was mnóstwem pięknych zdjęć. Jeśli nie znacie takiej Anglii i nigdy nie byliście na południu, tam gdzie zaczyna się Kornwalia, bo może Was skuszę tym postem.
Jeśli chodzi o połączenie podróż zaczynamy od lotniska Modlin, bo tylko stąd jest samolot do Bristolu. Z Bristolu na południe możemy dojechać koleją, bądź autobusem, ale jeśli jedziemy w kila osób warto wynająć samochód z kierowcą, dużo Polaków świadczy takie usługi, można znaleźć ich na FB.
Tak właśnie i ja przemieściłam się z Bristolu do Torquay.
W skład Riviery Angielskiej wchodzi kilka miejscowości; Brixham, Preston, Paignton, Roundham. Miejscowości te różnią się wielkością i plażami. Zaletą tych plaż, jest to, że tu w ogóle nie ma tłoku. Można dostać się tam autobusami, bilet dzienny na dowolną ilość wejść i wyjść kosztuje 5 funtów, ale jak jest więcej osób można kupić bilet grupowy za 10 funtów.
Przedstawię zdjęcia z tych miejscowości, ale nie podpiszę co gdzie jest, bo nie pamiętam. Wszędzie jest tak urokliwie, aż trudno uwierzyć że to Anglia.

Nie mogłam nie obfotografować trochę wystaw :)zdjęcia w większości Patryk Walczak

Komentarze

 1. Piękne miejsca, ciekawe widoki... Pozdrawiam Marzenko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo tam ładnie, ale nasze Mazury też są piękne, urokliwe i nostalgiczne :)) Ostatnio jestem nimi zachwycona, zresztą jest tyle pięknych miejsc, że nie wiadomo co wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepięknie! cudowne widoki <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie przepiękne widoki <3 Ale ja bym się teraz wybrała na jacht ehhh....

   Usuń
 4. Piękne miejsce do wypoczynku:))wspaniałe widoki:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams