Translate

Hugo Blue'24 - Modivo

Po paru dniach zablokowania mojej domeny, wreszcie odzyskałam konto. Tak więc zapraszam Was na relację z wydarzenia jakie miało miejsce w ramach współpracy Modivo i Hugo.

21 maja Warszawa przyjeła kolor niebieski. Na wydarzenie zaproszono influencerów, dziennikarzy, a także gwiazdy, wszystko za sprawą premiery lini HUGO Blue, która właśnie pojawiła się w ofercie Modivo. Scenografia, oświetlenie, szczegóły należały tego wieczoru do kolbaltu. Wiele zaproszonych osób wpisało się w kolor BLUE.
fot. materiały prasowe

Nowa kolekcja HUGO BLUE'24
Marka HUGO właśnie rozpoczęła globalną kampanię celebrującą nową kolekcję linii HUGO Blue. Nowe propozycje to coś, na co z pewnością czeka każdy fan streetwearu i nie tylko! Linia zaprojektowana na 2024 rok opiera się na trzech tendencjach w modzie kierunkach: casualu, denimie i miejskim tailoringu. Serce oferty stanowi jeans, który w nowej kolekcji przybiera różne formy i prezentowany jest na wiele sposobów – w postaci spodni, spódnic, kurtek, trenczy, koszul czy szortów. Paleta kolorów obejmuje różne odcienie błękitu, a także czerń i biel. HUGO Blue oferuje więcej miejsca na eksperymenty, a także kieruje swój przekaz do twórców zmian społecznych, którzy uznają kreatywne sposoby ubierania się jako wyraz swojej indywidualności. 


Komentarze

  1. Niezła impreza była! Chyba nawet można było potańczyć😁😉

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams