Translate

9 urodziny bloga - Happy BirthdayTa dam, sama nie wiem, kiedy, upłynęło tak wiele czasu, odkąd założyłam blog. Pierwszy post ukazał się 20 lutego 2014 roku. Pamiętam początki, przyjęcie mnie do blogowej rodziny, emocje związane
z tym, czy ktoś tu w ogóle będzie zaglądał. Zostałam przyjęta bardzo mile przez społeczność blogerską, ale nie tylko. Zaczęli odwiedzać mnie coraz to nowi ludzi, kobiety, nastolatki i mężczyźni.

Cieszę się dziś z tego, że kiedyś założyłam blog. Początkowo był na blogspocie, potem wykupiłam własną domenę. Nie wszyscy pamiętają, że blog nazywał się Babooshkastyle, w tamtym roku, z powodu różnych przyczyn zawirowania światowego, zmieniłam nazwę na Fashion Dreams. 

Blog zmienił moje życie, na lepsze, stałam się bardziej odważna, otwarta, bardziej cieszy mnie każdy dzień, rozwiajam swoją pasję.

Dzięki blogowi poznałam osobiście mnóstwo wspaniałych osób, ze śwata mody, sztuki, jak również blogowe koleżanki. Szkoda, że już tak niewiele z nas zostało przy blogach. Coraz większa liczba przechodzi na Instagram, Tiktok i Youtube. Przechodzimy do obrazków.

Ja jednak pozostanę wierna blogowi, lubię pisać, lubię odpisywać na Wasze komentarze.

Przypomnę Wam moje dawne stylizacje i początki. Trudno jest wybrać zaledwie kilka stylizacji
z całego roku, jak średno publikuje 8-9 postów miesięcznie.Ograniczę się więc do 5 zdjęć z całego roku, robi się z tego całkiem pokaźny album, więc zróbcie sobie kawkę, herbatkę i zapraszam do oglądania i czytania.

2014
Oczywiście zmieniłam się przez te 9 lat, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Inaczej teraz odbieram pewne rzeczy, inaczej myślę, stałam się dojrzalsza i bardziej modowo wyedukowana.

Wybierając zdjęcia do tego postu, zdałam sobie sprawę z tego, że niektóre buty i torebki mam do dziś :)
i biżuterię i niektóre ubrania.

2015
Po zdjęciach widać jaki wpływ ma na nas czas, cieszę się, że udało mi się powrócić do tej figury
z przed 9 lat. Od pierwszego postu minęło wiele lat, zmieniam się na Waszych oczach.2016


2017


2018W 2018 roku skończyłam 55 lat, a moje życie nabrało rozpędu, na przełomie 2017 i 2018 r. ukończyłam Stylizację i Kreowanie wizerunku, kurs Trenera szkoleniowca, Stylizację i Wizaż, oraz roczną szkołę Stylizacji, zaczęłam zawodowo i profesjonalnie zajmować się modą.

2019
Wybierając  zdjęcia do tego postu, przypominają mi się sytuacje, okoliczności jak je robiliśmy, wydaje mi się, że to było chwilę temu, a tu zonk, minęło kilka, ładnych lat. Im jestem starsza, tym czas szybciej umyka.

20202021


2022

W 2021 i 2022 nie było postu podsumowującego blog i jego urodzinyDo tej pory opublikowałam 955 postów, otrzymałam prawie 20 tysiecy komentarzy, a blog odwiedziło do dziś 1 694 052.
Dziękuję za Waszą obecność, wasz głos i komentarze, pozdrawiam serdecznie.

Komentarze

 1. To już tyle lat! Gratuluję świetnego bloga, doskonale się rozwija. Życzę jeszcze więcej sukcesów i wspaniałych współprac. Zdjęcia rewelacyjne, niejedna modelka mogłaby Ci pozazdrościć profesjonalizmu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Dorotko, dziękuję bardzo, sama nie wiem, kiedy minęło te 9 lat. Pozdrawiam

   Usuń
 2. To już tyle lat! Gratuluję świetnego bloga, doskonale się rozwija. Życzę jeszcze więcej sukcesów i wspaniałych współprac. Zdjęcia rewelacyjne, niejedna modelka mogłaby Ci pozazdrościć profesjonalizmu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje Marzenka!
  Super podsumowanie! Dzięki niemu widać jaka jesteś kreatywna i fajnie przypomnieć sobie tyle świetnych stylizacji! I wciąz modnych do tego:))
  I cieszę się, że trafiłam kiedyś na Ciebie! I też w realu :D

  Moc sił do dalszego blogowania Ci życzę!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja r iwbue eż się cieszę, że na siebie trafiłyśmy, widać tak miało być. Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 4. Dzień dobry w środę! Na początku ogromnie gratuluję! I rocznicy, i chęci do zaczęcia, kontynuowania i ukończenia kursów!
  Jestem tutaj od jakiegoś czasu i z ogromną chęcią oglądam Pani kolejne stylizacje. Muszę przyznać, że bardzo często mnie inspirują. Lubię tu zaglądać. Wszystkiego dobrego na kolejne lata! Być może kiedyś uda się spotkać na żywo.. kto wie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, cieszę się, że mogę być dla kogoś inspiracją, taki był mój cel, prowadzenia bloga. Pozdrawiam

   Usuń
 5. Wszystkiego najlepszego, 9 lat to szmat czasu ♥ Dużo wytrwałości, wielu nowych pomysłów na stylizacje i wpisy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałe podsumowanie:)))masz bardzo dobry gust:)))uwielbiam do Ciebie zaglądać:)))Pozdrawiam serdecznie i wiele lat miłego blogowania życzę:)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams