Translate

Kreatywna Dojrzałość - Elżbieta Jabłońska - Stylowa 50tka

Już jakiś czas temu rozpoczęłam cykl Kreatywna Dojrzałość, o kobietach, dojrzałych, mega barwnych, które kochają modę.

Życie nie kończy się na magicznej liczbie, ani też nie zaczyna, ono jest. Mniejmy odwagę być sobą, cieszyć się modą, pasjami, podróżami, spełniajmy nasze marzenia, nie odkładajmy niczego na później. Dzisiejsze czasy są inne, inaczej patrzy się na wiek, granice się przesunęły. Kobiety bardziej o siebie dbają, uprawiają sporty, zdrowo się odżywiają, są bardziej śwadome, stosują lepsze metody pielęgnacji. Moja mama nigdy nie ćwiczyła, nie uprawiała żadnego sportu, jej koleżanki również, nie miały takiej potrzeby, ja dbam o siebie odkąd pamiętam. Lubię ćwiczyć, chodzić na siłownie, chodzić z kijami, dbać o wygląd swojego ciała i twarzy. 

Zmienia się też podejście do osób dojrzałych, choć oczywiście niektórzy nadal myślą stereotypami. Na szczęście, coraz częściej,osoby dojrzałe pojawiają się na łamach gazet, czasopism, w tv oraz na wybiegach projektantów.


Dziś przedstawiam Wam Elę, znaną na instagramie jako Stylowa_50tka. Ela wyróżnia się na tle innych osób, trudno jej nie zauważyć. Zapraszam Was, byście poznali Elę, zadałam jej kilka pytań, tak jak
i innym kobietom, które tu gościłam.

1. Irena Twierdza

2. Bożena Skarbek

Zapraszam na wywiad

1. Skąd czerpiesz inspirację, by mieć swój styl

Nie wiem, wchodzę do sklepu i kupuję

 Kurczę ciężko powiedzieć, zawsze miałam dziwny styl od lat szkolnych. Na 1 maja były pochody, a ja zamiast na galowo poszłam z w żółtej marynarce oversize i pamietam że grono pedagogiczne dziwnie to odebrało, było naganne spojrzenie wychowawczyni, ale wyróżniałam się w tłumie. Ubieram się zawsze wygodnie i często nie stosownie do sytuacji. Potrafię iść na wesele jako gość w spodniach bojówkach. Zazdroszczę trochę kobietom, że są elegancko ubrane takie doprasowane, ja nawet jeśli bardzo się staram to i tak wychodzi to luźno, lekko niechlujnie.
2. Gdzie robisz ciuszkowe zakupy?

Wszędzie, na transmijsach FB, w Centrach handlowych, w sklepikach
3. Jaki masz zawód?

Jestem pielęgniarką, spracjalistą w środowisku nauczania i wychowania. Zawód ten sprawia dużo radości, uczy wiele w życiu, mój zawód mnie inspiruje do wielu rzeczy w życiu. O lubię bardzo to, co obecnie robię, bo mam kontakt z młodymi ludźmi, a oni spierują do działania.
4. Czy lubisz swój wiek?

Ten obecny akceptuję. Przyznam się, że korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i będę to robić. Nie uważam, że powinnyśmy się godnie starzeć i że kobieta po 50, nie powinna czegoś, teraz to już może wszystko. Zbyt krótkie mamy życie.

 
Zajrzyjcie koniecznie na profil Eli na Facebook i InstagramieKomentarze

 1. Bardzo mi się podoba ten styl a na stereotypy mam okropną alergię. Świetny wywiad i kobieta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiłam na Elę na insta i bardzo podoba mi się, to co pokazuje

   Usuń
 2. Ta pierwsza stylizacja jest genialna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna kobieta, świetny wywiad! Stylizacja z białą koszulą zdobyła moje serce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się jej podejście do ciuchów i poprawek urodowych!
  Fajna dziewczyna! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też, przynajmniej nie owija w bawełnę, jest naturalna w swoim zachowaniu.

   Usuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams