Translate

Francuskie rendez-vous. Agnes Wuyam

Chce Wam przedstawić projektantkę młodego pokolenia, może u nas do tej pory, mniej znaną z racji tej, że mieszka na południu Francji. Świat już ją zna, bo projektowała kolekcje dla Kris Line, Solar, czy V&BIS Design.
Agnes Wuyam, bo o niej mowa,  jest projektantką mody i malarką. Moda to jej pasja, skończyła łódzką Wyższą Szkołę Projektowania i Reklamy na Wydziale Projektowania Ubioru. Jednak ma już na swoim koncie, pokazy mody w telewizji ogólnopolskiej i katowickiej, kolekcje na konkursie w Elite Model Look, oraz dla magazynu Fashion. Jej prace mogliśmy widzieć w polskiej edycji magazynu Elle, oraz we włoskim Vogue'u. W ubiegłym roku miała we Francji wystawę swoich obrazów.
Agnes charakteryzuje sportowa elegancja i francuski szyk, w jej kreacjach często pokazuje się aktorka Joanna Majstrak.
Jej nowa kolekcja stworzona jest dla dynamicznych kobiet, będę miała przyjemność ocenić ją na własne oczy.
19 listopada w Warszawie odbędzie się jej pokaz, na który to otrzymałam zaproszenie. Dzisiaj przedstawiam Wam Agnes, a moje wrażenia z pokazu i całego wieczoru będą w osobnym poście. Lubię uczestniczyć w takich spotkaniach, poznawać projektantów, przybliżać się do świata mody.
Pokaz zatytułowany jest "Francuskie rendez-vous", stąd i nazwa posta, a ja zapraszam na kreacje Agnes, które dzięki uprzejmości mogę opublikować, dodam tylko że jej rzeczy można kupić w Fou Bazzar w Warszawie. Autorami zdjęć są: Paulina Szypuła i Sławomir Brandt.


Komentarze

 1. Zapowiada się interesująco. Udanego randez-vous z modą życzę Danka

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj..... dużo mi się tu podoba. A Tobie zazdroszczę takich spotkań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne kreacje. Ta sukienka kobaltowa jest boska!
  Pozdrawiam Cię Marzeno serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uuu narobiłaś mi już smaka na fotorelację z pokazu prac Agnes... W oko najbardziej wpadła mi ta biała plisowana maxi sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. propozycje w bieli borę wszystkie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia robią wrażenie, podoba mi się kilka propozycji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Napisałam komentarz i nie ma więc jeszcze raz: nie znam ale podoba mi się, fajne takie spotkania, widzę, że lubisz więc korzystaj...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams