Każda z nas, w większym lub mniejszym stopniu lubi czarny kolor. Ja też. Są czasami całe tygodnie,
w których absolutnie nie noszę czarnego koloru, a potem wracam do czerni jak bumerang.
Jak już wiecie lubię mocne, zdecy…
Bardzo podobną stylizację pokazałam całkiem niedawno, ale pogoda jeszcze sprzyja takim ubiorom, a zrobione fotki, nie będą leżakowały do następnego roku.
Bardzo lubię styl rockowy, jest mi bliski sercu. Sesję robiliśmy …
Zaczyna się jesień, trochę za wcześnie, ale nie mamy na to wpływu. Ze skrajnych upałów przeszliśmy od razu to temperatury w okolicach 18 stopni, słońce też już inaczej świeci, pod innym kontem i zachód jest już po 19.
Z…
Puławska stylistka, blogerka fashion. Zapraszam do zostawienia komentarza, nie publikuję komentarzy od osób, które się nie podpisują, dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
Thanks for visiting and your comments. Greetings!
Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć, tekstów i ich fragmentów.