Dziś post inny niż dotychczasowe. Chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi mody kobiet dojrzałych.W ostatnim czasie, zauważono wreszcie kobiety dojrzałe. Trudno określić czy 40+, to już kobieta do…
Słynna chanelowska pepitka, zwana też "kurzą stopką", od wielu lat gości w każdym sezonie. Niby moda przemija, a pepitka trzyma się dobrze i nigdzie się nie wybiera, na pewno nie na emeryturę.
Motyw ten jest p…
Uwielbiam ubrania, które mają charakter. Zawsze podobało mi się coś innego, żeby nie być tłem tłumu, ale być indywidualnością. Dlatego bardzo lubię Moschino i Desigual. Obie marki są lekko "zwariowane" i nie …
Puławska stylistka, blogerka fashion. Zapraszam do zostawienia komentarza, nie publikuję komentarzy od osób, które się nie podpisują, dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
Thanks for visiting and your comments. Greetings!
Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć, tekstów i ich fragmentów.