Pod krawatem
Krawat zaczęłam nosić, kiedy chodziłam do liceum, nie tylko ja go nosiłam, zakładałyśmy go, razem z koleżankami, na gołą szyję, do rozpiętej koszuli, często z postawionym na baczność kołnierzykiem. Polubiła…
Puławska stylistka, blogerka fashion. Zapraszam do zostawienia komentarza, nie publikuję komentarzy od osób, które się nie podpisują, dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
Thanks for visiting and your comments. Greetings!
Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć, tekstów i ich fragmentów.