Uwielbiam latem nosić sukienki, dają mi poczucie pewnej wolności, lekkości, zakładam jeden ciuch i gotowe. Oczywiście charakter każdej sukienki można zmienić dodakami, biżuterią, kurtką, butami, torebką. Lubię rozpinane…
Ostatnie dni trochę nas rozpieściły słoneczkiem, jednak teraz pogoda jest bardzo zdradliwa, w słońcu ciepło, w cieniu chłodno. Wiele osób mocno się przeziębia, jak co roku o tej porze. Tym razem moja stylówka to całkow…
Puławska stylistka, blogerka fashion. Zapraszam do zostawienia komentarza, nie publikuję komentarzy od osób, które się nie podpisują, dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
Thanks for visiting and your comments. Greetings!
Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć, tekstów i ich fragmentów.