Elegancki kombinezon letni
Dziś przychodzę do Was w eleganckim, letnim czarnym kombinezonie. Uwielbiam kombiaczki. Ten jest bardzo w trendach, dopasowany w talii, z luźnymi nogawkami, nadaje sylwetce lekkości i kobiecości. Dekolt V wydłuża sylwetkę.
Do niego tylko delikatna biżuteria, elczerwona torebka Valentino, która jest jedynym kolorem tej stylizacji, na sopach czarne klapki na małym obcasie.
To stylizacja idealna na kolację, letnie przyjęcie, wieczorne wyjście.







Pięknie leży na sylwetce, nic nie opina, właśnie taki letni.
OdpowiedzUsuńFajny kombinezon ;) Jaki ma skład?
OdpowiedzUsuńMiłego dnia!
Angelika
Piękny kombinezon!
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba jego góra, taka retro z tymi guziczkami.
Całość klasa Marzenka!