Translate

Biker z Bonprix

Czas na powrót do normalności. Święta minęły intensywnie, mieliśmy gości przez kilka dni. Przed świętami byłam w Krośnie na dwudniowym szkoleniu jako wykładowczyni stylizacji. Także ostatnie dwa tygodnie, były dla mnie bardzo pracowite i intensywne. Na kurs przygotowałam skrypty dla uczestniczek oraz dopięłam mój autorski podręcznik mody kapsułowej, chyba zrobię o tym osobny post, a wracając do mody, dziś przedstawię fajną kurtkę na lekką zimę.

Biker to kurka o kroju ramoneski, ale na futerku, ciepła, zimowa. Mam już jedną od ponad dwóch lat, często ją noszę, jest mega wygodna do samochodu i ciepła, tym razem zamówiłam kurtkę nieco dłuższą  w innej kolorystyce. Poprzednia była brunatna ani brązowa, ani  czarna na beżowym misiu, obecna jest cała czarna, ma pas na dole oraz kieszonkę charakterystyczną dla oryginalnej kurtki ramoneski, czyli tak naprawdę dla kurtki Perfecto. Nazwa ramoneska istnieje tylko w naszym kraju.

Pokaże Wam dziś dwie stylizacje z tą kurtką, pierwsza jest w wersji  typowo rockowej, druga w kontrowersyjnym trendzie z krótkimi spodenkami. W tym zestawie do srebrnego sweterka wybrałam szarą torebę/plecak, ożywił tę stylizację

Nie raz już Wam pisałam, że w obecnym zimowym sezonie modne są srebrne dodatki, ale modne są również srebrno malowane swetry, dzianiny. Ten sezon zdecydowanie należy do wszystkiego co się błyszczy i świeci.

W drugiej stylizacji, kurtkę biker zestawiłam z krótkimi spodenkami, elementem łączącym torebkę ze stylizacją jest szalik. Jeśli chcemy połączyć jakiś wzór z innymi elementami, kierujmy się kolorem, czy występuję on w innych częśćiach naszej stylizacji.

Post powstał we współpracy z bonprix
Kurtka - Bonprix
Spodnie skórzane i srebrny sweterek - Mohito
Foto.Sylwan

Komentarze

  1. Obie stylówki są fantastyczne!! Mogłabym w nie od razu wskoczyć!
    A co ważne w obu wyglądasz świetnie!!!😍
    Najlepszego w Nowym Roku Marzenka!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams