Translate

Cashmere luxury from mahogany.pl

Kaszmir to najdelikatniejsza i najszlachetniejsza wełna. Jest bardzo miła w dotyku, ciepła, a jeśli umiejętnie o nią dbamy służy nam latami. Jestem uczulona na wełnę owczą, z merynosów, alpak, gryzie mnie niemiłosiernie, dostaję wysypki, a kaszmir mnie nie podrażnia. 

Kaszmir może być włóczką lub tkaniną, mogą być z niego wykonane nie tylko swetry, szale, czapki, ale też płaszcze, marynarki, sukienki. 

Bardzo dobrej jakości kaszmirowe swetry są w firmie Mahogany.pl, już nie raz tam zamawiałam. Rozmiarówka jest rzeczywista, na przesyłkę czeka się 2-3 dni. Możemy tam znaleźć swetry dwu-warstwowe, oraz i 12warstwowe, bardzo grube i bardzo ciepłe. Znajdują się tam swetry i bielizna z kaszmiru dla kobiet i mężczyzn. Kaszmir ma tę zaletę, że  grzeje, ale się w nim nie spocimy.

Moja kolekcja swetrów z kaszmiru była już to wielokrotnie przedstawiana. Pierwszy z Mahogany był sweterek z mieszanki kaszmiru i jedwabiu, było to kilka lat temu, a on nadal świetnie wygląda. Zajrzyjcie na poprzednie wpisy, przeczytacie tam dużo wiadomości o kaszmirze 12|3|4|5
mam też super ciepły szalik, tylko jeden sweterek mam włoskiej firmy, reszta jest z Mahogany, cieszę się iż współpracuję z tą firmą.
Tak więc mam sweterek w stalowym kolorze, błękitnym, granatowym, szarym, czerwonym, teraz zamówiłam w czarnym.

Dziś przedstawiam kolejny klasyczny sweterek w serek, zestawiłam go z Wranglerami i czarnymi szpilkami. Po prostu klasyka.Wiecie, że najlepsze dla kaszmiru jest odłożenie sweterka po zdjęciu na brzeg krzesła lub na Kamerdynera (jeśli macie takie urządzenie do garderoby, ja mam) chodzi o to, by oddał ciepłotę waszego ciała w przestrzeń, nie należy go od razu chować do szafy, trzeba, żeby poodychał.

Sweter - Mahogany.pl
Jeansy - Wrangler
Szpilki - Ryłko

fot. Sylwan

Dla moich czytelników i obserwatorów od teraz do 15 paździerika 2023
 utworzony jest kod rabatowy 10%  na hasło FASHIONDREAMS
Komentarze

  1. Klasyka zawsze wygląda świetnie!
    W takie zestawy też lubię wskakiwać:))

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams