Translate

Jak minął mi 2021 -podsumowanie roku

 

Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli. Marek Aureliusz

Witajcie, dziś mamy ostatni dzień roku. Z tym postem zbierałam się już kilka dni, ale jak to zwykle bywa, są sprawy ważniejsze nad ważnymi. 

Tym razem przedstawię Wam 2021 w pigułce, stylizacjie które najbardziej podobały się Wam tu na blogu i na isntagramie. 

A jaki dla mnie był 2021? No cóż miałam nadzieję, na to, że pandemia przestanie rządzić światem i nami, że wrócimy do normalności. Bardzo chciałam pojechać wraz z mężem na wakacje, do ciepłych krajów, ale ze względu na obostrzenia, lookdowny, odpuściliśmy sobie to w tym roku.

Ale ten rok miał też wiele pozytywów. Poznałam wspaniałe dziewczyny, kobiety, do których dołączyłam. Razem tworzymy społeczność Girlboss biznes, rozwijamy się osobiście, szkolimy z biznesu, spotykamy się na szkoleniach i eventach. Te spotkania uświadomiły mi oczywistą oczywistość, przypomniały, |
o rzeczach, o których wiem od dawna, a o których zapomniałam.
Kobiety mają moc, są wymagające, ale i realnie patrzą w przyszłość. Mogłabym siedzieć i pachnieć, ale ja zawsze od życia chciałam więcej. I dążyłam do tego. Czy wiecie, że niezapisane marzenia spełniają się tylko w 90%? Cieszę się, że rozwijam się i mogę pomoć innym kobietom również rozwinąć własne skrzydła do lepszego i wygodniejszego życia. Dzięki dołączeniu do wspaniałej amerykańskiej firmy, zyskałam również na wyglądzie, gdzyż firma ta, jest światowym liderem w technologiach do domej pielęgnacji skóry, włosów, paznokci. A przecież wiemy, że moda i uroda w parze idę pod rękę. Zyskuję na wyglądzię i zasobności portfela. 

Ile razy ja sama mówiłam, że ja się do tego nie nadaję, że to nie dla mnie, teraz słyszę to od innych kobiet, rozumiem je, rozumiem ich obawy, ale po pierwsze jestem żywym przykładem, że można coś zmienić w swoim życiu bez względu na wiek, a po drugie widać po mnie rezultaty działania technologii i kosmetyków, które używam. Tak więc każda kobieta, która chce zmienić swoje życie, niech da sobie szansę, przecież nic nie traci, wystarczy zrobić pierwszy krok i zacząć spełniać swoje marzenia.

Wracając do mody - styczeń


Luty
MarzecKwiecieńMaj
Czerwiec


Lipiec

SierpieńWrzesieńPaździernik

ListopadGrudzieńWrzucając tu moje fotki, ze stylizacjami, które podobały Wam się najbardziej, zauważyłam, że ten rok był w moim przpadku - rokiem sukienek. 
Miałam też przyjemność wziąć udział w sesji do porfolio agencji Silver Models.

Jednak mam nadzieję, że nowy 2022 przyniesie mi jeszcze więcej wspaniałych dni, uśmiechu, spełniania marzeń, kasy, czego i Wam z całego serca życzę.

Komentarze

 1. Piękne podsumowanie:)))Pozdrawiam serdecznie i Szczęśliwego Nowego Roku życzę:))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięuję Reniu, Tobie również życzę wszystkiego naj.

   Usuń
 2. Gratuluję sukcesów Marzenko i życzę kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams