Translate

W obiektywie Damiana - Kobiety, które chcą więcej

 Tydzień temu miałam przyjemność wziąć udział w sesji Damina Gerhand, młodego fotografa
z Lublina. Sesja przeznaczona była dla grupy kobiet, które w skrócie mówiąc, od życia chcą więcej.

Są wykształcone, pracują, rozwijają się, tworzą swoją doskonalszą przyszłość już teraz. Nie czekają na królewicza na białym koniu, spełniają swoje marzenia tu i teraz. Dołączyłam do nich, przebywanie
z młodszymi ludźmi bardzo nas odmładza:) nawiązywanie nowych kontaktów, każdemu wychodzi na dobre, od młodszych też się można wiele nauczyć.

Uważam, że kobiety chcą więcej - więcej nauki, więcej własnej świadomości, więcej rozwoju, więcej wolności intelektualnej, więcej kasy, zwiedzania świata i mogłabym tak wymieniać dalej.
Od lat organizuję spotkania, przychodzą kobiety, dziewczyny, potrzebują kontaktu,  relacji, wsparcia. Mężczyźni jeśli już są na szkoleniu to tylko na branżowym. Obserwuję od dawna, że kobiet wykształconych też jest więcej, widzimy je w sądach, szpitalach, urzędach, bankach, uczelniach, szkołach.  Kobiety lubią pracować, praca daje nam niezależność i poczucie własnej wartości. I nigdy na nic nie jest za późno, czego jestem doskonałym przykładem, że po 50 też się można rozwijać. Tuż przed 50 skończyłam roczną szkołę projektowania wnętrz, a po 50 ukończyłam szkołę, oraz kursy, by stać się profesjonalną stylistką, kreatorką wizerunku i sama przez dwa lata byłam wykładowcą na kierunku Stylistka/wizażystka.

Zmieniają się czasy i dziś pracuje się już inaczej niż 20 lat temu. Dziś narzędziem pracy bardzo często jest komputer, laptop, telefon, praca on line.

I albo się tego nauczymy i dostosujemy do nowych realiów, albo pozostaniemy w tyle. I dobrze, że dożyłam takich czasów, by z dowolnego miejsca na ziemi, prowadzić swój biznes, który może przynosić mi coraz więcej satysfakcji i pieniędzy. Tak pieniędzy, czas nauczyć się rozmawiać
o pieniądzach, niestety bez nich nie da się żyć.

Bardzo wiele osób nie potrafi rozmawiać o pieniądzach, przestarzałe przysłowia tylko to potwierdzają, a trzeba umieć się cenić.

Wracając do sesji, dziewczyny robiły sobie zdjęcia biznesowe, ja takie, które wykorzystam tu na blogu
i na mediach społecznościowych, za ich zgodą, oraz Damiana, zapraszam na obejrzenie wyników jego pracy. Pomagałam też dziewczynom przełamać lody przed obiektywem,  jak mają pozować, jak się ustawić, wspierałam je, bo wiem, po sobie jak obiektyw może sparaliżować, myślę, że ich sesje wypadły świetnie, ale nie zaprezentuję tu 150 zdjęć.

Jestem Bond, Jeams Bond, i nie zawaham się to użyć :)


Marlena, Marzena, Emilia


Co tam 30 lat różnicy, w niektórych przypadkach i więcej....


Ilona i Marzenaod lewej na górze: Emila, Marzena, Marlena, Grażyna
od lewej na dole: Ilona, Karolina, KasiaObmyślamy plany naszego rozwoju i działamy, jeśli chcesz do nas dołączyć, napisz do mnie.


Wszystko to uwiecznił Damian.

Tu są namiary na Damiana Gerhand, Facebook i Instagram, zapoznajcie się z jego pracami.

Czekam na wasze komentarze, pozdrawiamKomentarze

 1. Motywujacy tekst. Zycze Wam powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy post, a cenić się trzeba umieć. Taka umiejętność zawsze się przydaje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty jesteś kobieta petarda Marzenka! Szczerze Cię podziwiam!
  A sesja świetna!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sesja:))świetnie wyglądacie:)))widać w Tobie pewną siebie i niezależną kobietę:))))Gratuluję i powodzenia życzę:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne ze preznie dzialacie :) wielu kobietom niewiele sie chce a potrafia tylko szpilki wbijac i pluc jadem. Macie super energie. Fajna sesja w super towarzystwie. Kibicuje Wam bardzo. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Sesja świetna. Fantastycznie wyglądacie:-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams