Translate

Femme Luxe - spodnie bojówki

To już moje kolejne zamówienie ze sklepu Femme Luxe. Wiele blogerek przedstawia ciuszki z tego sklepu tu na blogach, oraz na instagramie. Współpraca z tym sklepem przebiega bez zarzutu, bardzo szybka wysyłka, od zamówienia do otrzymania tylko tydzień. Femmeleuxe jest brytyjski, jakość ubrań w większości jest super. Jeśli chodzi o rozmiary to t-sherty, koszule, spodnie, jeansy i dresy mają właściwą numerację. Nieco mniejsze są sukienki, zamówiłam 12, ale mowy nie ma bym ją założyła, to raczej 8. Tu numeracja jest zawyżona, trzeba brać o dwa numery większe. Teraz zamówiłam spodnie bojówki, t-shert, sukienkę letnią w róże i białą koronkową bluzkę. Niestety sukienki oraz białej koronkowej  bluzki, na mnie nie pokażę, obie za małe w biuście.

Stylizacja - bluzka we wzór paisley, z piaskowym tłem, które pasuje idealnie do bojówek i szpilek peep toe w kolorze beżowym, albo jak kto woli nude. Teoretycznie to nie są moje kolory, ale odsunięte od twarzy, nie kolidują. Bluzka ma beżowe tło, dodatek niebieskiego i granatu na wzorze paisley idealnie pasuje do mojego typu kolorystycznego.Bojówki w większości wypadków nie są polecane kobietom o figurze gruszki, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach, zależy jaki jest krój nogawek, oraz w którym miejscu umieszczone są boczne kieszenie. Ten model ma również przestębnowane pionowe szwy na nogawkach, co optycznie wyszczupla nogi, a szersze nogawki złapane na dole w ściągach, nie opinają nóg, przez co ich nie podkreślają. Nie bójcie się eksperymentować, dajcie sobie szansę i przymierzajcie różne modele spodni.


This is my next order from the Femme Luxe store. Many bloggers present clothes from this store here on blogs and on Instagram. Cooperation with this store is flawless, very fast shipping, from order to receive only a week. Femmeleuxe is British, the quality of the clothes is mostly great. When it comes to sizes, t-shirts, shirts, pants, jeans and tracksuits have the right numbering. The dresses are slightly smaller, I ordered 12, but I can't wear it, it's rather 8. Here the numbering is overstated, you need to take two larger numbers. Now I ordered cargo pants, a t-shet, a summer dress in pink, and a white lace blouse. Unfortunately, the dress and white lace blouse, I will not show, both too small in the bust.


Stylization - a paisley blouse with a sandy background that fits perfectly with beige peep toe cargo pants and stilettos, or if you prefer nude. Theoretically, these are not my colors, but offset from the face, they do not interfere. The blouse has a beige background, the addition of blue and navy blue on the paisley pattern fits my type of color perfectly.
Cargo pants are in most cases not recommended for women with a pear figure, but as usual, the devil is in the details, depends on the shape of the legs, and where the side pockets are placed. This model also has stitched vertical seams on the legs, which visually slims the legs, and wider legs caught at the bottom in ties, do not tighten the legs, so they do not emphasize them. Do not be afraid to experiment, give yourself a chance and try on different models of trousers.
Na youtubie pokazuję, jakie inne buty pasują do tych spodnieW poprzednich postach, pokazałam Wam inne ubrania z Femmeluxe
Koszule w typie sukienki, znajdziecie ją pod hasłem - Corset Dress
Ciekawa jestem czy znacie ten sklep, czy już coś zamówiliście. Oczywiście interesuje mnie też, jak podobają się Wam moje zakupy.

Komentarze

 1. Świetny komplet, sama się zastanawiałam nad tymi bojówkami, bluzki nawet nie widziałam. Być może sobie zamówię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodnie niekoniecznie w moim stylu, ale na pewno wygodne i idealne na ciepłe dni.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajny letni zastaw. Podoba mi się.
  Marzenko, masz bardzo przyjemny głos. Fajnie się ciebie słucha
  pozdrawiam
  ANNA TYM

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię bojówki od lat, mam beżowe aktualnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne są te bojówki. Ja przepadam za bojówkami, bo są bardzo wygodne i jak widać, pasują nawet do szpilek, jak widać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sklepu nie znam, niczego tam nie zamawiałam ale ja nie lubię przez internet, muszę mierzyć każdą rzecz, podotykać, teraz z tym problem dlatego moje zakupy wstrzymane. Bojówek nie mam, to chyba nie "moja bajka", nie trafiłam na takie, które by mnie przekonały. Bardzo ciekawa bluzka i w tych kolorach, zwłaszcza o tej porze roku, dobrze bym się czuła. Serdecznie pozdrawiam i miłego dnia Ci życzę...

  OdpowiedzUsuń
 7. Bluzeczka śliczna. Bojówki też nie moja bajka. Ty jednak świetnie w nich wyglądasz.
  Serdeczności posyłam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams