Translate

Lutowy spacer w Kazimierzu

Pogoda coraz ładniejsza, sprzyja dłuższym spacerom. Tym razem pojechaliśmy pospacerować po Kazimierzu Dolnym. W każdej porze roku wygląda nieco inaczej.
Moja stylizacja składa się wyłącznie z ubrań, które już Wam prezentowałam. Mimo iż jest już cieplej, to była okazja do założenia lekkiego sztucznego futerka.
Zapraszam więc na spacer po kazimierskim rynku.


Moje socjal media


fot. Patryk

Dziękuję za obserwowanie i komentarze, będzie mi bardzo miło, jak znajdziecie czas by zostawić komentarz. Pozdrawiam

Komentarze

 1. Idealny zestawik na jeszcze nie wiosenną, ale już nie zimową porę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Od lat wybieram się do Kazimierza ale wciąż coś stoi na drodze:)))miło się spacerowało:)))a Ty jak zawsze pięknie wyglądasz:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się tam wybrać, bo jakoś tak się do tej pory nie składało 😜🤔. Strój na spacer idealny. Serdecznie pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Widoki piękne, ale stylizacja wymiata :) Świetnie wyglądasz, tak młodzieńczo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Strój doskonały na wycieczkę, na pewno wygodny. Pozdrawiam Marzenko. Eva.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stroj wygodny i nadaje się idealnie na wycieczkę. Sama mam bardzo duży sentyment do Kazimierza Dolnego, jest to jedno z ladniejszych miast jakie miałam okazję ostatnio odwiedzić. W tym roku chciałabym ponownie sie wybrac trasą wąwozami (szkoda tylko, że zostały wybetonowane i przez to ich wygląd znacznie sie zmienił).

  Nie mam czerwonych butów, nie miałam w sumie odwagi sobie takich kupić bo nie wiedziałabym jak je zestawiać. Jednak tutaj w stylizacji wygladają całkiem nieźle ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams