Translate

Dzień kobiet dla kobiet - spotkanie w Hotelu Pikul

Minął już tydzień od naszego spotkania w Hotelu Pikul, pod roboczym tytułem "Dzień kobiet dla kobiet".Niestety nawał pracy spowodował to, że dopiero teraz mam chwilę, by się tym wydarzeniem
z Wami podzielić.
Spotykamy się raz w miesiącu, zapraszamy jakiegoś prelegenta i tak sobie poznajemy różne tajniki życia, relaksu, uduchowienia, medycyny itd.
Tym razem było to spotkanie ze mną i modą. Tematem była Moda kapsułowa. Mało osób wie, co to jest i na czym polega, miałam sygnały, że to właśnie interesuje panie, które chcą przyjść. Jako, że to był dzień kobiet, udało mi się nakłonić puławskich przedsiębiorców, ale nie tylko puławskich, by nas obdarowali małymi upominkami, część tych upominków ufundowałyśmy sobie same i obdarowałyśmy w drodze losowania.
Chcę tu podziękować za wspaniałe nagrody naszym fundatorom, a byli nimi: Hotel Pikul, Klub Gryfit, Fiord Ranczo, Kwiaciarnia Carrefour, New Line, Salon Urody, Margo robi make-up, Klinika Berbecki, M Studio Styl i Reklamy, Dermokosmetyka, Noble Healt, Souvre.

Panie z zaciekawieniem obejrzały przygotowaną przeze mnie prezentację, dużo wyjaśniałam i rysowałam. Wieczór był świetny, naprawdę kobiecy, wesoły. Kanapeczki i sałatki pyszne i pięknie podane. Polecam Hotel Pikul, do organizowania takich eventów, zawsze wszystko jest dopięte i dobrze zorganizowane.

Dziękuję też wszystkim paniom za przybycie.

Zdjęcia zrobiła nam fotografka Katarzyna Wietecha PiperynaFoto. Powiem Wam, że warto spotykać się w realu, spędzić ze sobą trochę czasu, porozmawiać i pośmiać się. Internet to cudowny wynalazek, ale kontakt bezpośredni z człowiekiem jest nie do zastąpienia. Zapraszam też nowe panie do udziału w naszych spotkaniach. Informacja zawsze jest na fb, możecie też do mnie napisać.
Gdybym mogła wcześniej zmienić swój zawód byłaby szkoleniowcem. Uwielbiam dzielić się wiedzą z innymi. Każda z nas zasługuje na to by być piękną, tak się czuć i wyglądać i tu jest moja rola, rola stylistki.

Komentarze

 1. Fajne są takie babskie spotkania. Szkoda, że mieszkam tak daleko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorotko, wg mnie każde spotkania na żywo są fajne, internet jest potrzebny ale nie zastąpi spotkania twarzą w twarz. A spotkanie było naprawdę świetne

   Usuń
 2. Powtórzę za Dorotką: takie spotkania na pewno są świetne i też bym chętnie przyszła, ale mieszkamy za daleko od siebie.
  Pięknie się prezentowałaś, a panie widać, że są bardzo zainteresowane.
  Pozdrawiam Cię ciepło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu żywego człowieka nic nie zastąpi. Ja bardzo lubię takie spotkania, szkoda, że mieszkasz tak daleko. Dziękuję za komentarz, pozdrawiam

   Usuń
 3. Widać, że spędziłyście Panie przemiły wieczów. Masz rację - warto się spotykać i warto organizować takie spotkania. Internet nigdy nie odda tego, co dzieje się w realu.
  Gratuluję wystapienia - wygladałaś pięknie :) )))
  Kisses - Margot :) )))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak, spotkania mają moc, lubię poznawać nowych ludzi, lubię brać udział w takich wydarzeniach. Pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams