Translate

Gala Lwice Biznesu 2018

W miniony poniedziałek 3 grudnia 2018 roku, o godzinie 20, rozpoczęła się IV Gala Lwic Biznesu.
Miejscem tego wydarzenia był Hotel Mercure Warszawa Grand, odpowiednie miejsce do takiego wydarzenia.
W tym roku nagrodzeni po raz pierwszy byli również panowie. Pomysłodawczynią i organizatorką tego wydarzenia jest niesamowita kobieta Ilona Adamska. Jeśli jeszcze jej nie znacie, to żałujcie. Miałam przyjemność poznać ją osobiście na pewnym szkoleniu.
Ilona jest piękną, młodą kobietą, z bardzo pozytywną energią, udzielającą się ludziom wokół, skończyła dwa fakultety, filozofię i dziennikarstwo. Pracuje też jako modelka. Jest autorką wielu książek oraz właścicielką: Law Business Quality, Imperium Kobiet, Akademii Świadomego Budowania Marki, Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna. Jest wydawcą; Planeta kobiet, W męskim kręgu, oraz w ID Media jest również redaktor naczelną.
Cieszę się podwójnie, po pierwsze, że ją poznałam, po drugie, że dostałam zaproszenie dla dwóch osób na Galę.
Gala zorganizowana była z wielką pompą, przybyli zaproszenie goście ze świata filmu, teatru i muzyki, którzy odebrali statuetki za pomoc charytatywną.
Przybyli ludzie biznesu, kobiety i mężczyźni, którzy również zostali odznaczeni jako Lwica lub Lew Biznesu. Spotkanie uprzyjemniały występy artystów; Magdaleny Szymańskiej, Anny Hamely
i Łukasza Zimończyka.
Nie zapomniano też o poczęstunku i lampce wina.
Byłam już na wielu tego typu eventach i powiem Wam od serca, że ten zasługuje na wyróżnienie.


Ilona Joanna Adamska


Wśród zaproszonych gości pojawili się: Grażyna Wolszcak, Anna Korcz, Monika Zamachowska, Dorota Williams, Tamara Aricuch i Bartek Kasprzykowski, Dominika Gwint, Anna Wyszkoni, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki, Monika Janowska.

fot. Piotr Wroniewicz

fot. Piotr Wroniewicz

Podczas Gali, miał miejsce pokaz mody, w którym kolekcje sukienek zaprezentowały normalne kobiety, nie modelki, w różnym wieku i w różnych rozmiarach. Sukienki bardzo mi się podobały, były mega kobiece i pasujące na większość z nas. Twórczynie tych sukienek założyły firmę  Everydayofficial rok temu, wspierają fundację Niebieski Motyl, która opiekuję się kobietami chorymi na raka jajnika. Trzy sukienki z tej kolekcji były licytowane na rzecz fundacji. W pokazie poszła też nasz blogowa koleżanka Krysia Bałakier.

Powiem Wam kochani, że udało nam się zaprosić Ilonę do Puław. 14 grudnia o godzinie 17 w Hotelu Pikul w Puławach,  odbędzie się spotkanie z Iloną Adamską,   Świadome Budowania Marki/Wykład Motywacyjny Puławy
bilety do kupienia tu, myślę, że będzie też możliwość nabycia ostatniej książki Ilony "Szczypta Luksusu", serdecznie zapraszam moich czytelników na spotkanie, zakup takiej książki może być wspaniałym prezentem pod choinkę.

ps. na koniec chciałam podziękować mojej koleżance  Monice, za super pazurki i za to, że ze mną pojechała. Monia dzięki :)

Komentarze

 1. Widać, że było to świetne wydarzenie . Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja dziękuję Ci Marzenko za zaproszenie i cudowny wieczór pełen pozytywnych emocji

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne wydarzenie widać ze było ciekawie <3 Super post <3
  http://clickastris.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna fotorelacja

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzenka!!! Jesteś gwiazdą.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams