Translate

Gala finałowa Fresh Faces World

W sobotni wieczór w Radomiu, odbyła się Gala finałowa Fresh Faces World. Miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dla kogoś kto interesuje się modą, to super event, na którym można poznać wschodzące modelki i modeli. Wraz z moimi trzema słuchaczkami ze pierwszego semestru z  Centrum Nauki i Biznesu Żak,( kierunek Stylistki/Wizażystki) i dzięki pomocy Emilii Wróbel, mogłam pojechać na to wydarzenie. Miałyśmy swój skromny udział w pokazach mody, działałyśmy jako wolontariuszki, pomagając modelkom i modelom zmieniać kreacje przed wyjściem na wybieg. Miałyśmy sprawdzić, czy wszystko z daną stylizacją jest ok, pomagałyśmy w zakładaniu i zdejmowaniu stylizacji. Modelki i modele mieli 4 wyjścia, czasu na zmianę było bardzo mało, kilka minut. To ciekawe doświadczenie, być uczestnikiem backstage.
Fresh Faces World organizowany jest przez firmę Magteam Model Management, spośród 24 osób, zostały wyłonione przyszłe gwiazdy wybiegów. Dwoje z nich zdobyło kontrakt na karierę w USA o wartości 50 tysięcy,  jedna bardzo młoda dziewczyna zdobyła kontrakt na wybiegi w Japonii. Były jeszcze  inne laureatki.
Event prowadził Konrado Moreno, a pokaz uświetnił również występ Lidii Kopanii.
Na tą uroczystą Galę przybyło wiele gwiazd ze świata filmu; Laura Łącz, Izabella Trojanowska, Karolina Nowakowska, Monika Mazur.
A ja poznałam osobiście projektanta Pawła Węgrzyna,  jego kolekcję,bardzo ciekawych garniturów na tym pokazie.
Zapraszam na fotorelację

od lewej Karolina Buczek,  Magda  Szałas, Paweł Węgrzyn, ja i Ania Miącz


Zapraszam na backstageA teraz na migawki z pokazu Ta modelka dostała kontrakt na wybiegi w Japonii
Po części oficjalnej, przygotowany był poczęstunek i tort dla zaproszonych gości, modelek i model i wszystkich osób biorących udział w tym wydarzeniu.  Były również dania na gorąco, ale nie robiłam zdjęć bemarom.


Sobotni andrzejkowy wieczór, spędziłyśmy w bardzo fajny i wyjątkowy sposób. A moim "uczennicom", bardzo się ten event podobał. 

Dziękuję bardzo Maggie Haese, która jest właścicielką Magteam Model Management
za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Komentarze

 1. Bardzo się cieszę że się podobało i że mogłam pomóc i oczywiście ja dziękuję za SUPER współpracę na beckstage ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno świetna impreza! Najważniejsze, że super się bawiłaś!
  Fotka z Conrado najlepsza:))
  Buziaki!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Co tu dużo pisać: WIELKIE GRATULACJE, że masz okazję bywać na takich imprezach.:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams