Translate

Blog Roku w kategorii Moda i Uroda

Moi Drodzy czytelnicy i obserwatorzy
zgłosiłam się do Konkursu Blog Roku, nie wiem czy mam szanse, czy już jestem na tyle popularna i lubiana, aby zaistnieć w mediach? mam nadzieję, że pomożecie mi to osiągnąć, najpierw zastanawiałam się, czy wziąć  udział, potem czy o  tym pisać, w sumie organizatorzy konkursu zalecają to uczynić. Więc raz kozie śmierć :)
Mój blog bierze udział w konkursie Blog Roku 2014 w kategorii Moda i uroda. Aby dostał się do finałowej 10-tki potrzebuję Waszych głosów sms. ( SMS o treści G11159 na numer 7122 ). Koszt sms to 1,23 środki pozyskane z głosowania SMS, zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje.Głosowanie trwa punktualnie do godziny 12.00 do 10 lutego.
Dziękuję  Wam za każdego smsa .
Głosowanie rozpoczyna się 3 i kończy 10-ego lutego o godzinie 12-ej.
Koszt wysłania jednego SMS-a pod numer 7122 wynosi 1,23 zł brutto (1 zł + VAT). Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos na dany blog/.
Tak po cichu liczę na Was!!!

Komentarze

 1. Trzymam kciuki, wierzę, że spełnisz swoje marzenie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzeno, pozdrawiam serdecznie, trzymam kciuki, jako ze mieszkam za granica i nie mam komorki u polskiego operatora sms a nie moge wyslac, ale popieram Twoja kandydature rekoma i nogami i zycze powodzenia. Pozdrawiam serdecznie Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Beatko, dziękuje za to że chciałabyś, z zagranicy można ale dochodzi opłata roamingowa, a to nie wiadomo ile jaka sięć policzy, liczą się chęci. Konkurencja duża ale pierwsze koty za płoty. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Marzenko zycze żebyś spełniła swoje marzenia :) Wierze ze dasz rade bo blog masz świetny :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams