Mój pobyt w Międzywodziu dobiega końca. Pogoda w kratkę, ale nie można narzekać, nie ma słońca non stop, ale nie jest zimno. Takie uroki naszego morza, że jednego dnia pogoda wymarzona, a drugiego pada, lub jest pochmur…
Puławska stylistka, blogerka fashion. Zapraszam do zostawienia komentarza, nie publikuję komentarzy od osób, które się nie podpisują, dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.
Thanks for visiting and your comments. Greetings!
Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć, tekstów i ich fragmentów.