Medora - moda dla Personelu Białego

Bardzo brakuje mi spotkań, wyjazdów, pokazów mody i eventów,  backstage przed pokazem,  całej tej otoczki wydarzenia. Ale jeśli na coś nie mamy wpływu, trzeba pogodzić się z tym co jest, odnajdować inne sposoby pisania o modzie, inne alternatywne możliwości spotkań i wymiany myśli.

W czwartek miałam przyjemność wziąć udział w eksperckim panelu o modzie.  Zostałam zaproszona przez IBC Group jako ekspert w ramach projektu BBKL - Branża mody i innowacyjnych tekstyliów.
O tym będzie osobny post, ale  spotkanie to przypomniało mi, że moda to nie tylko trendy i ubrania basic, casual, streetfashion. Moda dotyczy wszystkich kierunków naszego życia, choć na słowo "moda" najpierw myślimy o odzieży. 

Dwa lata temu byłam zaproszona na pokaz kolekcji mody przeznaczonej dla "personelu białego" Pokaz odbył się w Warszawie, z przyjemnością wzięłam w nim udział. Tym bardziej iż miałam przyjemność poznać osobiście Ewę Mingę, która projektowała kolekcję Medory by Eva Minge. Możecie o tym poczytać tu. 

Kolekcja zdobyła prestiżowe nagrody, a Medora zgarnęła kilka tytułów; "Vip Biznesu", "Firma na Medal", "Top Firma", "Kobieca Marka Roku".

Czy moda dotyczy lekarzy, dietetyków, kosmetologów, pielęgniarki, kucharzy etc. wszystkich tych osób, które obowiązuje swoisty dress code? Oczywiście, że tak. Wielokrotnie lekarze, kosmetyczki proszą mnie o znalezienie dla nich odpowiedniego stroju do pracy. Takiego, by był wygodny i nie był nudny.

Kiedyś lekarz, pielęgniarka byli ubrani w białe kitle, chirurdzy w białe mundurki, nikt nie myślał, by lekarz był ubrany modnie, ubranie miało był czyste, miało podkreślać jego profesjonalizm.
A dzięki takim firmom jak Medora, która zajęła się tą niszową modą, mamy barwnie, nowocześnie
i kolorowo ubrany "biały personel", 

 Właścicielką marki jest Ewa Małgorzata Wiertelak, osoba wesoła, bardzo miła i sympatyczna. Firma jest liderem, od lat utrzymuje pozycję trendseteera. Odzież tej marki wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych związanych ze światem lekarzy. Tak więc uniformy tej marki zobaczymy
w "Diagnozie", "Barwach Szczęścia" "W rytmie serca", "Pierwszej miłości". 


Pod koniec stycznia odbyła się sesja zdjęciowa nowej linii medycznej Medora, przeznaczonej dla studentów medycyny i dietetyków. Modelami zostali studenci i synowie pani Ewy Małgorzaty Wiertelak oraz syn znanej dziennikarki Małgorzaty Zamachowskiej.fot. Medora

Cała promocja nowej kolekcji rusza już od lutego 2021 roku, więcej możecie znaleźć na stronie www.medora.pl
Komentarze

 1. Bardzo mi się podobają te mundurki, sama mam bardzo ładnie uszyte jeszcze z dawnej pracy, ale te są jeszcze ładniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz jest większy wybór, małe dzieci nie boją się już lekarzy i pielęgniarek. Nawet czepki chirurgiczne są w zwierzaczki, kwiatki itd. fajnie i kolorowo

   Usuń
 2. Zawsze mnie zachwycają te kolorowe kitle lekarskie, spotykam się z nimi coraz czesciej 🙂

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim uniformie chętnie bym pobiegała po oddziale!
  Fajnie, że teraz są takie kolorowe:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

@babooshka_style

Copyright © Fashion Dreams